Kuchyně

Představení

Přijedu za Vámi na úvodní schůzku a vyslechnu si Vaši představu. Poradím, když si nebudete jistí a navrhnu nejvhodnější řešení Vaší nové kuchyně.

Sjednat schůzku
Kuchyně

Návrh a nabídka

Připravím a pošlu Vám návrh a cenovou nabídku Vaší zakázky - kuchyně nebo jiného nábytku.

Nezávazná poptávka
Kuchyně

Spotřebiče

Společně vybereme spotřebiče a vybavení kuchyně. Pravidelně se účastním školení a předvádění nových trendů v oblasti spotřebičů od předních dodavatelů. Díky mnoha zkušenostem a hodnocení od samotných zákazníků Vám pomůžu dobře zvolit kvalitní a spolehlivé vybavení Vaší kuchyně. Jsem oficiálním prodejcem značek Bosch a Siemens, ale dodávám i jiné značky podle Vašich osobních preferencí.

Nabídka spotřebičů
Kuchyně

Vizualizace a instalační plán

Váháte, jaké barevné provedení zvolit? Vytvořím Vám fotorealistické vizualizace, ze kterých si snadno vyberete. Dle finálního návrhu kuchyně Vám zhotovím přesný plán rozmístění instalací vody, elektro apod.

Vizualizace
Kuchyně

Zaměření

Čeká nás předposlední krok - po dokončení stavební přípravy si pečlivě zaměřím prostor instalace nábytku a dokreslím skutečný stav do výkresů pro výrobu.

Sjednat schůzku
Kuchyně

Realizace

Jsme ve finále - ve smluveném termínu se můžete těšit z nové kuchyně nebo jiného nábytku od nás. Odvedeme skvělou práci.

Reference